15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı

Videoyu indirmek için tıklayınız.

  • 15 Temmuz İslami kisveye bürünmüş hain yapının, Aziz milletimizin tertemiz dini duygularının bezirganlığını yaparak uygulamaya çalıştığı, kökü dışarda projenin ayaklar altına alındığı gündür.Şunu çok açık ve net bir şekilde ortaya koymamız gerekir ki şahıslara endeksli din anlayışından kurtulup, mevcudatın yegane sahibi olan Allah merkezli tevhid akidemizi yeniden gözden geçirip,hayatımızı ve olayları buna göre anlamlandırmamız gerekir.Aksi takdirde Fetö benzeri yapılar tarihin her döneminde olduğu gibi bundan sonra da taraftar bulacaktır. Tüm şehitlerimize Allah dan rahmet, gazilerimize şifa, yakınları başta olmak üzere Aziz milletimize geçmiş olsun diyor, Rabbimden basiret niyaz ediyorum.
  • Tarih bir milletin hafızasıdır.Tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anıyorum.
  • Ne kadar büyük bir tehlike atlatmışız bu videoyu izleyince bir kez daha anladık. Ama izlerken de inanın gözlerim doldu. Rabbim bu hainlere fırsat vermesin., milletimizi, ülkemizi böyle durumlarla inşallah bir daha karşılaştırmasın.
  • 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜMÜZÜ KUTLUYOR, ŞEHİTLERİMİZİ SAYGI VE MİNNETLE ANİYORUZ.
  • ŞEHİT NURLANMIŞ,GAZİ ONURLANMIŞ ASKERDİR!!!
  • Selam olsun vatanım için canını feda edenlere , selam olsun cennetle müjdelenene ,selam olsun peygamberime komşu olana, selam olsun şehidime,selam olsun baba oğul şehadete yürüyene,selam olsun Mustafa'lara ,İbrahim'lere,Yasin'lere ,Zeynep'lere..selam..

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.