e-içerik oluşturma ve paylaşma platformu olan “İçerik Yönetim Sistemi”nde kendi içeriklerinizi üretebilir, ürettiklerinizi Türkiye’deki diğer öğretmenlerle paylaşabilir, diğer öğretmenler tarafından paylaşılan içeriklere erişerek onları da kullanabilirsiniz.

Uygulamaya gitmek için tıklayın.

EBA Sunum uygulaması, kolay ve dinamik bir şekilde online sunumlar hazırlamanızı sağlar. Etkileyici efektler ve özellikler ile herkese hitap eden sunumları online hazırlayabilir, bulut depolama alanınıza kaydedip sunumlarınıza her yerden ulaşabilirsiniz. Sunumlarınızı PDF olarak kaydedip çevrimdışı olarak her yere taşıyabilirsiniz.

Uygulamaya gitmek için tıklayın.

ideaLStudio öğretmenlerimizin e-öğrenme içerikleri hazırlayabilmesi için seçtiğimiz bir içerik geliştirme aracıdır. ideaLStudio e-öğrenme içeriklerinin hızlı, kolay ve yüksek kalitede hazırlanmasına imkân veren Web tabanlı bir içerik oluşturma aracıdır. ideaLStudio’yu kullanmak için temel bilgisayar becerilerine sahip olmak yeterlidir.

Uygulamaya gitmek için tıklayın.

Etudyo bir e-içerik geliştirme platformudur. Derslerinizi zenginleştirmek için bu platformu kullanarak kendi e-içeriklerinizi kolayca üretebilirsiniz. İçinde zengin imaj, video ve etkileşim gibi öğelerin bulunduğu geniş kütüphaneden faydalanabilirsiniz. E-içeriklerinizi paylaşabilir ve paylaşılan diğere-içeriklere de ulaşabilirsiniz.

Uygulamaya gitmek için tıklayın.

Xerte Çevrimiçi İçerik Geliştirme Editörü ile herkes hızlı ve kolay bir şekilde web tabanlı interaktif öğrenme materyalleri oluşturabilmektedir. Oluşturulan içerikler HTML5 uyumlu tüm cihazlarda çalışabilmekte ve duyarlı şablonları ile içerik hem küçük ekranlara hem de büyük ekranlı bilgisayarlara uyumlu hale gelmektedir.

Uygulamaya gitmek için tıklayın.