Teknoloji ve Tasarım Dersi Web Sitesi

Teknoloji ve Tasarım dersi dokümanlar, kaynaklar, farklı etkinlik örneklerinin bulunduğu http://www.teknolojidersi.net web sitemiz yayına başlamıştır. Teknoloji ve Tasarım Dersi Öğretmenleri ve Tüm teknoloji tasarım meraklılarını sitemizi incelemeye davet ediyorum.

Teknoloji ve Tasarım dersi dokümanlarının, kaynaklarının, farklı etkinlik örneklerinin bulunduğu http://www.teknolojidersi.net web sitemiz yayına başlamıştır. Teknoloji ve Tasarım Dersi Öğretmenleri ve Tüm teknoloji tasarım meraklılarını sitemizi incelemeye davet ediyorum.

Aşağıda belirttiğimiz kategorilerde her türlü dokümana ulaşabileceğiniz Teknoloji ve Tasarım Sayfamız etkileşimli bir yapıya sahip olup sizlerin de katkılarını bekliyor.

>Ölçme ve Değerlendirme
Teknoloji Tasarım Dersinde nasıl not verilir, Puanlama anahtarları, Gözlem formları, Otomatik hesaplama programları, Takip çizelgeleri, Tutum ölçeği
>Yıllık Plan - Zümre - BEP
Teknoloji Tasarım 2012-2013 Yıllık Planları / Senebaşı,1.dönem 2.dönem, Yılsonu ve İlçe Zümreleri / Teknoloji Tasarım Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı Planları BEP
>Ürün Dosyası Örnekleri
Teknoloji ve tasarım dersi ürün dosyası örnekleri
>Mucitler - Bilimadamları
>İcatlar - Buluşlar
>Teknolojik ürünler, Yeni İcatlar
Yeni ürünler, ilginç cihazlar, teknolojik aletler, farklı tasarımlar
>Teknoloji ve Tasarım SLAYTLARI
>Teknoloji Tasarım Filmleri - Belgesel
Teknoloji ve Tasarım Dersi ile alakalı filmler, animasyonlar, belgeseller
>Kağıt Tasarımları
Kağıtlarla yapılan her türlü tasarımı burada bulabilirsiniz. Ayrıca nasıl yapıldıklarıyla ilgili de ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.
>İnovatif ürünler
İnovasyon yapılmış tasarımlar
>Hobi Tutkunları Bölümü


http://www.teknolojidersi.net
KANALI: Bilim/Teknoloji

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.