ANTALYA KEPEZ HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ İLKOKULU 3. SINIF VELİLERİNE ULUSAL MESLEK BİLGİ SİSTEMİ TANITIM SUNU-TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Antalya Kepez Hüseyin Avni Çöllü İlkokulu 3. Sınıf öğrenci velilerine yönelik ULUSAL MESLEK BİLGİ SİSTEMİ tanıtım sunu-toplantısı yine okulumuzun 3. sınıf öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen bir organizasyon ile tanıtıldı.

OKULUMUZ 3. SINIF ÖĞRENCİ VELİLERİNE YÖNELİK
ULUSAL MESLEK BİLGİ SİSTEMİ TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Okulumuz 3. Sınıf Öğrenci velilerine ‘Ulusal Meslek Bilgi Sistemi’ tanıtım toplantısı 05/12/2012 Çarşamba günü saat 10:00’da okulumuz toplantı salonunda gerçekleştirildi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yakın bir zamanda uygulamaya sokulan ‘Ulusal Mesleki Bilgi Sistemi’ , öğrencilerimiz tarafından önce sisteme üye olarak ardından da gerek faydalı linkleri gerekse öğrencilere yönelik olarak ilgi, yetenek ve mesleki değer başlığı altında toplanan anket uygulamaları sonucunda öğrencilerin hangi alanlara ve bu alanlara yakın meslekler hakkında ipucu veriyor.3.Sınıf öğretmenlerinin organizasyonu ile gerçekleştirilen toplantıya toplam 70 öğrenci velisi katıldı. Toplantının yönetimini 3/B Sınıf Öğretmeni Zorbay Şamil GELEGEN tarafından gerçekleştirildi. Toplantı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Ardından ‘Ulusal Meslek Bilgi Sistemi ‘ tanıtımı yapıldı.
Toplantının son bölümü velilerimiz ile soru-cevap şeklinde değerlendirilip , velilerimizin akılda kalan soruları cevaplandırıldı.
KANALI: Yaşam
  • Bu şekilde velilere yönelik yapılan toplantı ve seminerler öğrencilerimizins daha sağlıklı kararlar vermesini sağlar.çalışmalarınızdan dolayı tebrikler.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.