Taşımalı öğrenciler boş zamanlarını değerlendiriyor

Konya Akşehir Nimetullah Nahçivani İmam Hatip Ortaokulu'nda öğrenciler ders bitimi olan saat: 16.00'dan itibaren boş zamanlarını değişik aktivitelerle dolduruyorlar. 3 Ekim 2016 Tarihinde başlayan çalışmalara Rehber Öğretmen Zeynep Kökmen ve Görsel Sanatlar Öğretmeni Fatma Öz rehberlik ediyor.

KONYA-Akşehir Nimetullah Nahçivani İmam Hatip Ortaokulu'na taşımalı olarak gelen öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirmeleri amacıyla başlatılan etkinlikler tüm öğrencilerin ilgisini çekiyor.
3 Ekim 2016 Tarihinden itibaren ders bitimi olan saat:16.00'dan sonra öğrenciler boş zamanlarını spor ve resim yaparak değerlendiriyor. Rehber Öğretmen Zeynep Kökmen çocuk oyunlarında yer almak isteyen öğrencilere, Görsel Sanatlar Öğretmeni Fatma Öz ise resim yapmaktan hoşlanan öğrencilere rehberlik ediyorlar.
Haftanın 5 günü devam eden etkinliklere taşımalı öğrencilerin yanı sıra normal öğrencilerde katılıyorlar. Gün boyu okulun yorgunluğu böylece atılmış oluyor. Ailelerde çocuklarının hem bilinçli spor yapmasından, hem de nezih bir ortamda kendilerini ifade etmelerinden dolayı mutluluk duyuyorlar.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.