Ekim Ayı Değerimiz: Vefa

SİVAS - Süleyman Sami Kepenek İlkokulu Ekim ayı değerimiz VEFA ile ilgili sevimli yavrularımız öğretmenleri nezaretinde çalışmalar gerçekleştirdiler. Vefalı anne-babaların vefalı evlatları olur diyerek, çalışmalarda katkı sağlayanlara şükranlarımızı sunarız.

SİVAS - Süleyman Sami Kepenek İlkokulu
Ekim Ayı Değerimiz: Vefa
Ekim ayı değerimiz VEFA ile ilgili sevimli yavrularımız öğretmenleri nezaretinde çalışmalar gerçekleştirdiler. Vefalı anne-babaların vefalı evlatları olur diyerek, çalışmalarda katkı sağlayanlara şükranlarımızı sunarız.

VEFA DEĞERİ İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZ
Süleyman Sami Kepenek İlkokulu öğrencileri, vefanın sadece İstanbul’da bir semt adı olmadığını çalışmaları ile gösterdiler.
3/C sınıfı öğrencilerimiz, geçtiğimiz temmuz ayında emekli olan ve şehir dışında yaşayan öğretmenlerine duygu ve düşüncelerini anlatan mektuplar yazdılar ve postaladılar.
4/D sınıfını temsilen iki öğrenci, sınıf öğretmenleri, rehber öğretmen ve okul müdürü eşliğinde, yine temmuz ayında emekli olan öğretmenlerini evinde ziyaret ederek, onu unutmadıklarını ve minnettar olduklarını belirttiler.
Vefa değeri ile ilgili boyama çalışması yapıldı.
Vefa konulu öykü yazma etkinliği yapıldı.
Öğrencilere vefa konulu kısa film izletildi.
Kutsal vatanımız için gözünü kırpmadan şehit olan onurlu vatan evladımızın ailesi ziyaret edilerek, şehitlerimize minnettar olduğumuz ve onları asla unutmayacağımız belirtildi.
Geçmiş yıllarda okulumuzdan emekli olan öğretmenimiz ziyaret edilerek, yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür edildi ve üzerinden yıllar geçse de kendisinin ve hizmetlerinin unutulmayacağı belirtildi.
KANALI: Etkinlik
  • Sizi ve öğrencilerinizi bu güzel çalışmanızdan dolayı tebrik ederiz.
  • Vefâkâr öğretmenlerimize ve vefâlı öğrencilerimize şükranlarımızı sunarız.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.