Urla Jale-Necdet Özbelge’de kaynaşma ve tanışma çayı

26.10.2016 tarihinde Jale-Necdet Özbelge İlkokulu/Ortaokulu Aile Birliği’nin düzenlediği ”5. Geleneksel Tanışma ve Kaynaşma Çayı” velilerden büyük ilgi gördü.

İZMİR-26.10.2016 tarihinde Jale-Necdet Özbelge İlkokulu/Ortaokulu Aile Birliği’nin düzenlediği ”5. Geleneksel Tanışma ve Kaynaşma Çayı” velilerden büyük ilgi gördü. Öğretmenlerin de katıldığı, eğlencenin ağırlıkta olduğu etkinlikte yapılan çekilişle dağıtılan hediyeler heyecanı doruğa çıkardı.

Okul Müdürü Selma Uzun 2016-2017 eğitim–öğretim yılında okula çeşitli katkılarda bulunan Kalabak Mahallesi Muhtarı Salih Calay, Türk Kadınlar Birliği Urla Şubesi Başkanı Ayşe Başkanoğlu, İşadamı Zeki Balkan ve okulda “Sağlıklı ve Dengeli Beslenme” konusunda öğrenci ve velilere yaptığı bilgilendirme çalışmaları nedeniyle Gonca Kaya’ya teşekkür belgelerini verdi. Sınıf öğretmeni Hasan Fehmi GÜZEL’in yaptığı ödüllü ‘Evet-Hayır Yarışması’ etkinliğe renk kattı.

Günün sonunda Okul Müdürü Selma Uzun, etkinliği düzenledikleri için Okul Aile Birliği Başkanları Serpil Calay ile Aysun Dikmen’e, birlik üyelerine ve velilere teşekkür etti. Tanışma ve Kaynaşma Çayı’ndan elde edilen gelir, okul eğitim ve öğretim giderlerinde kullanılmak üzere Okul Aile Birliği’ne bağışlandı.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.