Kapılarımızı giydiriyoruz

Balıkesir-Altıeylül Mehmet Akif Ersoy İlkokulu'nda 2016 -2017 Eğitim Öğretim yılında dersliklerinin kapı giydirmerinin yapılması.

Balıkesir-Altıeylül Mehmet Akif Ersoy İlkokulu'nun dersliklerinin kapı giydirmeleri, Atatürk ve İstiklal Marşı şairimizin görselleri , Çanakkale Zaferi görselleri, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi görselleri, Tarihteki Türk Devletleri-Türk büyükleri görselleri, Çizgi Film kahramanları görselleri ve Manzara Resimleri görselleri ile kaplandı.
2016-2017 Eğitim-Öğretim yılına yeni görsellerle başlayan öğrencilerimiz, dersliklerin kapı giydirmeleri fotoğraflarını sosyal medyada paylaşması üzerine yapılan uygulama büyük beğeni kazandı.
Okul müdürü Nihat GÜRGEN yaptığı açıklamada okulda yapılması planlanan değişikliklerin okul tarafından tasarlandığını, Türk Milletinin milli ve manevi değerlerini çocuklara kazandırmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla yapıldığını, uygulamadan öğrenci, veli ve öğretmenlerimizin memnun olduklarını, öğrencilerimizin küçük yaşta milli ve manevi değerlerin önemini ve değerini öğrendiklerini , vatan, millet ve bayrak bilicinin oluşturulacağını belirtti.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.