Öğretmenim Bilgilendiriyor (Pendik Mesleki Eğitimde)

Pendik Mesleki eğitim Merkezimiz öğretmenleri deneyim ve tecrübelerini aktaracakları çalışmaları, okulumuzun konferans salonunda idareci ve öğretmenlerimize sunum yaptılar. Makine bölüm şefi Atilla YURDAGÜL ile Güzellik Hizmetleri ve Cilt Bakım Öğretmeni Fadime ARSLAN hazırladıkları “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Projesi” konusunda aldıkları eğitimi okulumuz öğretmenlerine konferans salonunda sunum yaptılar.

İSTANBUL-Pendik mesleki eğitimde yeni bir proje daha başlıyor. Öğretmenlerimizin bilgi, kültür ve yeniliklerden daha fazla faydalanması için yeni bir çalışma başlatıldı.
Okulumuz öğretmenlerinin deneyim ve tecrübelerini aktaracakları çalışmaları, okulumuzun konferans salonunda idare ve öğretmenlerimize sunum yapacaklar.
Makine bölüm şefi Atilla YURDAGÜL ile Güzellik Hizmetleri ve Cilt Bakım Öğretmeni Fadime ARSLAN hazırladıkları “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Projesi” konusunda aldıkları eğitimi okulumuz öğretmenlerine konferans salonunda sunum yaptılar.
Müdür yardımcısı Şenay Bilir ve Öğretmen Yusuf AKKAYA konferansın çok verimli olduğunu, halen okulda devam eden “Ücretsiz Yemeği Destekliyorum” projesini bu kapsamda bakanlığa sunmak için çaba sarf edeceklerini, okulda Güzellik Hizmetleri ve Cilt bakım bölüm şefi Arzu Gürkan YİĞİT seminer çalışmaları kapsamında Ergenlik konusunda hazırlık yaparak öğretmenlere sundu. Her öğretmenin kendi çocuğunu eğitmesinin dışında öğrencilerin sorumluluğunun da ayrı bir uzmanlık gerektirdiğini, okulumuzdaki öğrencilerin farklı yaş guruplarında olmasının ayrı bir sorumluluk getirdiğini belirtti.
Yıl Boyunca Seminerlere Devam Edilecek
Okul müdür Selami ÇİÇEK, seminerlerin devam edeceğini, özellikle projeler konusunda idareci ve öğretmenleri bilgilendirmenin bundan sonra yapılacak çalışmalara yön vereceğini belirtti.
Sunumların sonunda katılımcılar sertifika alırken, sunum Yapan öğretmenlerden, Atilla YURDAGÜL, Fadime ARSLAN ve Arzu Gürkan YEGİT teşekkür belgelerini okul idarecileri, Fevzi TÜRKMEN, Ender DÜZLER, Şenay BİLİR ve Selami ÇİÇEK ten aldılar.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.