İzmir Konak Selma Yiğitalp Anadolu Lisesinden şehitlerimize yardım seferberliği

İZMİR- 05.01.2017 tarihinde İzmir Bayraklı Adliyesine düzenlenen hain saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabır, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

İZMİR-Bu alçakça saldırıda canını hiçe sayarak kurşunu bitene kadar hainlerle çatışan, çok büyük bir felaketi önleyen ve ardından Şehit olan Kahraman Polisimiz Fethi SEKİN, Şehit Musa CAN ve diğer yaralılar için derin üzüntü duymaktayız. Gençliğimizin ve Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi Ailesinin, kahramanımız ve ailesinin yanında olduğunu göstermek için yardım kampanyası başlattık. 12. Sınıf öğrencilerimiz Serhat YILMAZ, Batuhan SAZAN, Kemal Burkay DEMİREL ve Deniz ŞİMŞEK’in aktif çabalarıyla ilk olarak İzmir Konak Meydanında düzenlenen törene çelenk gönderilmiş olup ayrıca SEKİN ailesine destek olmak için maddi yardım toplanmasına öğrencilerimiz, idaremiz, personellerimiz ve öğretmenlerimizin katkılarıyla devam edilmektedir.
Öğrencilerimizin bu hassasiyeti bir kez daha göstermiştir ki; Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne karşı yapılan bu terör saldırıları asla amacına ulaşamayacaktır. Vatan savunması için canlarını feda eden aziz şehitlerimiz tüm Türkiye’nin yüreğinde sonsuza dek yaşayacaklardır.
KANALI: Yaşam

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.