Hayırsever Handan Yelkikanat Pendik MESEM'de

Maltepe’de hayırseverliği ile ön plana çıkan Handan YELKİKANAT yaptırdığı ve devlete bağışladığı okullarla ilişkisini kesmeden öğretmen ve öğrencilerle buluşmaya devam ediyor.Hayırsever Handan YELKİKANAT halen Pendik Mesleki Eğitim Merkezi müdürü olarak görev yapan Selami ÇİÇEK ve ekibini ziyaret ederken okulun öğrenci yapısını, çalışmalarını, sınıf ve atölyeleri inceleyerek ihtiyaçlarını sordu. Pendik mesleki eğitim merkezi öğretmenlerine; Okul müdürü ve ekibinin geçmişte Maltepe’de yaptığı başarılı çalışmalardan bahsederek öğretmenlerin, personelin, öğrencilerin çok şanslı olduğunu aynı başarıyı burada da sağlayacaklarından emin olduğunu belirtti.

İSTANBUL-Maltepe’de hayırseverliği ile ön plana çıkan Handan YELKİKANAT yaptırdığı ve devlete bağışladığı okullarla ilişkisini kesmeden öğretmen ve öğrencilerle buluşmaya devam ediyor.
Kurucu müdürlüğünü Selami ÇİÇEK’in yaptığı Handan-Hayrettin YELKİKANAT Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini 9.Cumhurbaşkanı Süleyman DEMİREL ve dönemin bürokratlarıyla açmış, Maltepe’nin en gözde yerinde yaptırdığı 2 milyon dolar maliyetli okulu MEB’na bağışlamıştı. Mesleki okulun Maltepe, İstanbul ve Türkiye başarılarını desteklediğini belirten hayırsever, öğretmen ve öğrencilerle bu gurur tablosunun içinde her zaman bulunduğunu, yerel ve ulusal basında çıkan haberleri takip ettiğini ve Avrupa projeleriyle ön plana çıkan okulun Yabancı misafirlerini özel mülkünde ağırladığını belirtti.
Okulun atölye sınıflarını inceledi:
Hayırsever Handan YELKİKANAT halen Pendik Mesleki Eğitim Merkezi müdürü olarak görev yapan Selami ÇİÇEK ve ekibini ziyaret ederken okulun öğrenci yapısını, çalışmalarını, sınıf ve atölyeleri inceleyerek ihtiyaçlarını sordu.
Pendik mesleki eğitim merkezi öğretmenlerine; Okul müdürü ve ekibinin geçmişte Maltepe’de yaptığı başarılı çalışmalardan bahsederek öğretmenlerin, personelin, öğrencilerin çok şanslı olduğunu aynı başarıyı burada da sağlayacaklarından emin olduğunu belirtti.
Projeler gerçekleşirse yeni okul yapımı:
Handan YELKİKANAT hanımefendi öğretmenlerden ve idarecilerden okul hakkında bilgi alırken bazı tavsiyelerde bulundu. Kısmet olursa yeni projeleri gerçekleştiği takdirde yeni bir okul yaptırabileceğini belirtti.
Müdür yardımcısı Şenay BİLİR; çıraklık eğitiminin mesleki eğitim içinde önemli bir yer tuttuğunu okul yapımında yapılacak çalışmaların çok değerli olduğu bu konuda tüm ekiple birlikte destek verebileceklerini belirtti.
Güzellik ve saç bakım hizmetleri alan şefi Arzu YEĞİT, Emine ÇETİN, Fadime ARSLAN ve Nejla SÜNGÜ Hayırsever Handan YELKİKANAT hanımefendinin her zaman şık ve bakımlı olmasına dikkat çekerek; Kuaför ve cilt bakım eğitimi alanında yapılacak bir çalışmaya destek vereceklerini belirterek hayırsevere teşekkür ettiler.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.