Bursa kitap fuarını gezdik

Bilecik - Söğüt Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu 8. ve 7. sınıf öğrencilerinden oluşan 25 kişilik bir grup ile Bursa TÜYAP Kitap Fuarı, hayvanat bahçesi ve Yıldırım ilçesi İpekçilik Proje İmam Hatip Lisesi’ne 24 Mart 2017 Cuma günü gezi düzenledik.

BİLECİK - Söğüt Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu 8. ve 7. Sınıf öğrencilerinden oluşan 25 kişilik bir grup ile Bursa TÜYAP Kitap Fuarı, hayvanat bahçesi ve Yıldırım ilçesi İpekçilik Proje İmam Hatip Lisesi’ne gezi düzenledik. Öğrencilerimiz önce Cumalıkızık Köyünde kahvaltının ardından kitap fuarında yayınları inceleme ve alışveriş fırsatı buldular. Ardından yıldırım ilçesinde bulunan İpekçilik Anadolu İmam-Hatip Lisesine ziyarette bulunan öğrencilerimiz, dersleri ve okulu inceleme fırsatı buldular. Hazırlık sınıfının dersine misafir olan öğrencilerimiz, kafalarına takılan soruları ve görüş önerileri paylaşma fırsatı buldular. Dönüş yolunda ise hayvanat bahçesi gezisinin ardından Öğrencilerimiz Söğüt’e döndüler.

Gezinin TEOG öncesi moral kazanma ve İmam-Hatip Liseleri hakkında görüş sahibi olunması açısından faydalı olduğunu gördük. 24.03.2017
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.