Ortaokul öğrencileri araştırma projeleri yarışmasında İstanbul bölge finalindeyiz

İstanbul,Arnavutköy,Mehmet Akif Ersoy ortaokulunda, Okulumuz Fen Bilimleri Öğretmeni Coşkun KORKMAZ Rehberliğinde, 7 / B Sınıfı Öğrencilerimizden Zekiye Burku ÇOBAN´ın Projesi, Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında (Bu Benim Eserim) 17-18-19 Nisan 2017 tarihlerinde yapılacak olan İstanbul Bölge Final Sergisine katılacaktır.

İSTANBUL-İstanbul,Arnavutköy,Mehmet Akif Ersoy ortaokulunda Bu Benim Eserim proje yarışması için Fen Bilimleri öğretmenlerimizden İbrahim KIRBAÇ ve Coşkun KORKMAZ üçer proje ile yarışmaya katıldılar. Toplam 6 proje başvurusuyla ilçemizde ilk sıralarda yer alan okulumuz, projemizin Bölge Finaline kalmasıyla da İlçemizi ve Okulumuzu en iyi şekilde temsil edecektir. Okulumuz Fen Bilimleri Öğretmeni Coşkun KORKMAZ Rehberliğinde, 7 / B Sınıfı Öğrencilerimizden Zekiye Burku ÇOBAN´ın Projesi, Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında (Bu Benim Eserim) 17-18-19 Nisan 2017 tarihlerinde yapılacak olan İstanbul Bölge Final Sergisine katılacaktır. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Sergide standımıza bekleriz.
KANALI: Duyuru
  • Okulumuz Fen Bilimleri Öğretmeni Coşkun KORKMAZ ve 7/B Sınıfı Öğrencimiz Zekiye Burku ÇOBAN'ı gönülden tebrik ederim. İnşaallah Türkiye Finallerine de katılıp orada da dereceye girer. Ümran DURMUŞ Okul Müdürü
  • İyi dilekleriniz için teşekkür ederim hocam.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.