Küçük ellerden büyük çalışmalar

İstanbul,Arnavutköy,Mehmet Akif Ersoy ortaokulunda 5-L, M, N, P, R şubelerinde gönüllü öğrencilerimizle "Küçük Eller" Kültür,Sanat ve Bilim dergimizi hazırladık.

İSTANBUL-İstanbul,Arnavutköy,Mehmet Akif Ersoy ortaokulunda 5-L, M, N, P, R şubelerinde gönüllü öğrencilerimizle "Küçük Eller" Kültür,Sanat ve Bilim dergimizi hazırladık.
Yaşadığımız yüzyıl “Bilgi Çağı, Bilimsel ve Teknolojik Devrim Çağı, Bilişim Çağı” gibi ifadelerle adlandırılmakta, bilgi ve teknoloji toplumu olma yolunda ülkeler arasındaki yarış artan bir hızla devam etmektedir.
21. yüzyılın öğrenci profili; bilimsel ve akılcı düşünme becerisine sahip, araştırmacı, sorgulayıcı, bilgiyi ezberleyen değil bilgiye ulaşabilen, bu bilgiyi kullanıp paylaşabilen, iletişim kurma becerisine sahip, teknolojiyi etkin ve verimli kullanabilen, kendisini yenileyen insanlığın ortak değerlerini sahiplenen, yaratıcı, üretken, takım çalışmasına yatkın ve yaşam boyu öğrenmeyi benimsemiş bireyler olarak tanımlanmıştır.
Bu derginin; insan yetiştirme kapasitemizin gelişmesi bakımından ihtiyaç duyduğumuz , yaratıcı, üretken, takım çalışmasına yatkın insanlarını yetiştirmek yolundaki çabalara değerli katkılar sağlayacağı inancıyla; çalışmalara katılan öğrencilerimize, öğretmenlerimize, bize desteklerini esirgemeyen okul idaremize ve emeği geçen velilerimize teşekkür ederiz.
KANALI: Kültür/Sanat
  • Harika bir çalışma. Üstün gayret gösteren ve emek veren Fen bilimleri öğretmenimiz Coşkun KORKMAZ Beyi tebrik ederiz.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.