Kutlu Doğum Haftası bilgi yarışması

DENİZLİ-Çal Belevi Halil Uzun Ortaokulu olarak Kutlu Doğum Haftası kapsamında okulumuz 5.,6. ve 7. Sınıf öğrencileri arasında 04.04.2017 tarihinde yapılan bilgi yarışması, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Uğur KORKUT rehberliğinde okulumuzun çok amaçlı salonunda düzenlenmiştir.

DENİZLİ-Çal Belevi Halil Uzun Ortaokulu öğrencileri arasında düzenlenen bilgi yarışmasının amacı; öğrencilerin sorumluluk duygularının gelişmesini, hızlı ve doğru karar verebilmelerini, centilmence rekabet edebilmelerini ve kendilerine güvenmelerini sağlamaktır. Yarışmada 5.,6. ve 7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinin konularından hazırlanan sorular öğrencilere yazılı metin olarak soruldu. Süre zarfında öğrenciler arasında heyecanlı aynı zamanda da çekişmeli bir ortam yaşandı.

Centilmence yarışan öğrencilerimize ve yarışmanın organizasyonunu sağlayan Sosyal Bilgiler öğretmeni Uğur KORKUT’a teşekkür ederiz.

http://beleviortaokulu.meb.k12.tr/tema/icerikler/kutlu-dogum-haftasi-bilgi-yarismasi_3161315.html adresi üzerinden ayrıntılı bilgi edinebilir ve diğer görsellere ulaşabilirsiniz.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.