İstanbul Kadıköy Lisesi badmintonda Kadıköy şampiyonu oldu

İstanbul Kadıköy Lisesi finale gelene kadar zorlu maçlar oynadıktan sonra 12.04.2017 tarihinde Kadıköy'de şampiyonluğa ulaştı.

İSTANBUL-2016-2017 eğitim ve öğretim dönemi içerisinde yer alan sportif etkinlikler, Kadıköy’de tüm hızıyla sürüyor. Bu yıl çeşitli branşlarda çok sayıda derece alan İstanbul Kadıköy Lisesi, ülkemizde yeni yeni ilgi duyulmaya başlanan badminton sporunda da atılım içinde. Kadıköy ilçesi kız badminton takımları arasındaki çekişmeli turnuvanın şampiyonu İstanbul Kadıköy Lisesi oldu.

Finale gelene kadar zorlu maçlar oynayan İstanbul Kadıköy Lisesi Kız Badminton Takımı; 50. Yıl Tahran Anadolu Lisesi, Erenköy Kız Anadolu Lisesi ve İstanbul Atatürk Fen Lisesi takımlarını mağlup ettikten sonra şampiyonluğa ulaştı. Şampiyon takımın oyuncuları şu isimlerden oluşuyor:

Gözde Nur Özdemir, Şeyda Azak, Yeliz Göyük, Sude Karaman, Selin Sevgi, Melisa Kulat, Gamze Nur Öztürk, Hilal Nur Şahin, İpek Tepe, İkra Dip, Hatice Türk, Cemre Gülüçmen. Takımın çalıştırıcıları ise beden eğitimi öğretmeni Zehra Sormageç ile koçları Can Yılmazer ve Onur Güneş.
KANALI: Spor

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.