Öğrencilerimizden EBA semineri

Denizli Acıpayam'da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü EBA'nın yaygınlaşması için seminer düzenledi.

DENİZLİ-Denizli Acıpayam'da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü EBA'nın yaygınlaşması için seminer düzenledi.Seminere İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay,Şube Müdürü Yılmaz Baykuş,Sınıf Öğretmenleri Kadir Can, bir çok okuldan yöneticiler ve öğretmenler katıldı.Cumhuriyet İlkokulu 4-E sınıfı öğrencileri yapmış olduğu ders içeriği etkinliklerini ve nasıl geliştirdiklerini EBA'ya nasıl yüklediklerini uygulamalı olarak gösterdiler.4-E sınıfı öğrencileri EBA'ya 181 çalışma gönderdiler.Bunlardan 117 ders videosu yayında. Türkiye'den bir çok öğrenci EBA'ya gönderdiğimiz ders içeriklerinden yararlanıyor.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay:"Acıpayam'da yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz çok öz verili çalışıyor,okullarımızda bir çok yenilikçi ve özgün çalışmalar ortaya çıkıyor.Bu hususta bütün yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.4-E sınıfımızın öğrencilerimizin EBA'da geliştirdikleri ders içerikleri özgün çalışmalara güzel bir örnektir. Sınıf Öğretmenimiz Kadir Can Fatih projesi ve EBA'yı, yapılandırmacı eğitimin uygulaması konusunda fırsat olarak çok iyi değerlendirmiş. Semineri veren öğrencilerimizi ve öğretmenimizi kutluyorum, başarılar diliyorum"dedi.
KANALI: Duyuru
  • Bizim yenilikçi çalışmalarımızda her zaman yanımızda olan Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay ve okul müdürü Bülent Özoğul' a kendim ve öğrencileri adına çok teşekkür ediyorum.
  • EBA ve Fatih Projesi bizim için büyük fırsat. Semineri düzenlemekteki amacımız bu iki projeyi okullarımızın gündeminde tutmak ve iyi örnekleri paylaşarak yaygınlaşmasını sağlamaktı. Seminere katılan, emeği geçen bütün arkadaşlarıma ve öğrencilerimize teşekkür ederim.
  • Emeği geçenleri kutlarım. Başarılarınızın devamını dilerim.
  • Okulumuz öğrencilerini bu çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.
  • Öğrencilerimizi başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.Kadir öğretmenim sizleri de çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim.
  • Öğrencilerimizi bu güzel çalışmalarından dolayı kutluyorum.
  • Eba çalışmalarınızdan dolayı öğrencilerimizi kutluyorum.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.