Her gün siz geldiniz bize bugün biz geldik size 23 Nisan haftası

Aydın Efeler Halide Hatun İlkokulu 20 Nisan Perşembe günü 23 Nisan Haftası dolayısıyla "Her gün siz geldiniz bize, bugün biz geldik size" adlı projesi ile taşımalı eğitimle gelen köy çocukları ile şehirde eğitim gören öğrenci ve velilerini Gözpınar köyünde buluşturdu.

AYDIN-Aydın Efeler Halide Hatun İlkokulu, "Her gün siz geldiniz bize, bugün biz geldik size" adlı proje ile taşımalı öğrencilerin geldiği Gözpınar köyünde 23 Nisan haftası dolayısıyla köylülerle şehirde öğretim gören öğrenci ve velilerini buluşturdu.
Gözpınar ve çevre köylerden gelen vatandaşlar ile şehirden gelen öğrenci ve veliler 25 yıldır 23 Nisan kutlamasının yapılmadığı Gözpınar köy okullarının bahçesinde coşkulu bir şekilde 23 Nisan etkinliğini izlemenin onur ve gururunu yaşadı.
Efeler belediyesinin de pilav dağıtımı yaptığı etkinlikte, köylülerin pişirmiş oldukları kızartma, keşkek, aşure, bazlama, gözleme misafirlere ikram edildi.
Etkinliğe Efeler belediye başkanı, Aydın il milli eğitim müdür yardımcıları, Efeler ilçe milli eğitim müdürü ve şube müdürleri, efeler ilçesi ilkokulu okul müdürleri katıldı.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.