Eba'nın Sahayla İşbirliği Çalışmaları Artarak Devam Ediyor...

FATİH Projesinin en büyük ve önemli bileşenlerinden biri olan EBA, 21-23 Nisan 2017 tarihleri arasında Afyonkarahisar'da gerçekleştireceği bir çalıştayla sahaya açılıyor.

Açılış töreni bu sabah (21.04.2017) gerçekleştirilen çalıştaya YEĞİTEK Genel Müdürlüğü Eğitim Yayınları ve İçerik Yönetimi Daire Başkanı Mehmet RÜŞEN, Afyon İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN, 81 ilin Fatih Projesi Koordinatörleri ile Fatih Projesinden sorumlu il milli eğitim müdürlüğü yöneticileri ve Yeğitek personeli katıldı. Daire Başkanımız Sn. Rüşen, açılış konuşmalarında "Merkezden değil sahadan yönetim anlayışıyla eba içeriklerinin geliştirilmesi amacıyla böyle bir toplantıya ihtiyaç duyulduğunu, illerdeki çalışmaların memnun edici özelliklere sahip olduğunu, önemli olanın bunu merkez aracılığıyla tüm Türkiye'yle paylaşmak" olduğunu dile getirdi.

İl yöneticilerimizin ve Fatih koordinatörlerimizin yoğun katılım ve ilgileriyle başlayan çalıştayımız, oldukça demokratik bir kültürle ve ufuk açıcı paylaşımlarla iki gün sürecek.

Ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği için "Eğitim, daima!" diyor; çalıştayımızın hayırlı ve verimli olmasını diliyoruz.
KANALI: Duyuru
  • Bu güzel çalışmadan dolayı tüm yetkilileri tebrik ediyorum.Ben, Acıpayam Cumhuriyet İlkokulu'nda çalışıyorum.Eba ya 180 çalışma gönderdik.117 ders videomuz yayında.Milli Eğitim Müdürümüz Talat Tokyay ,öğretmen ve idarecilere yapmış olduğumuz etkinlikleri sunma fırsatı verdi.Kendisine çok teşekkür ediyorum.İşin mutfağına inilnesi gerektiğine inanıyorum.Eba'yı sınıfçak etkin kullanıyoruz. Bize Fatih Projesiyle bu fırsatı veren büyüklerimize teşekkür ediyorum.
  • Çalıştayın ülkemize hayırlı olmasını dilerim.Tüm katılımcılara başarılar temenni ederim.
  • Bende bu güzel çalışmadan dolayı yetkilileri tebrik ediyorum. Böyle büyük bir çalışmada yer almak ayrı bir zevk ve heyecan verdi. Çalıştay çok verimli geçti. Zaman azlığı nedeniyle gruplar belki kendilerini tam ifade edemediler. Dilerim başka ve daha geniş zamanlı çalıştaylarda Hep birlikte oluruz. Başarılar diliyorum
  • Bakanlığımızın bu tür Çalıştayları alanda ve sahada yapması memnuniyet vericidir.EBA 'yı Biyoloji derslerinde aktif kullanıyoruz.Emeği geçen Herkese Teşekkürler...

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.