Trabzon EBA değerlendirme toplantısı

Trabzon FATİH Projesi ekibi,Afyon'da yapılan ve 2 gün süren EBA toplantıları sonuçlarını paylaşmak ve EBA konusunda Trabzon'da bundan sonra yapılacakları belirlemek üzere toplandı.

TRABZON-Trabzon FATİH Projesi ekibi,Afyon'da yapılan ve 2 gün süren EBA toplantıları sonuçlarını paylaşmak ve EBA konusunda Trabzon'da bundan sonra yapılacakları belirlemek üzere toplandı.
4 Mayıs 2017 tarihinde Trabzon UZEM salonundaki toplantıya FATİH projesinden sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Efkan Selami TOPCU, İl koordinatörü Yunus Emre DAMLACI, Eğitici Veysel YILMAZ,Yomra ilçe koordinatörü Mehmet URAL, Arsin ilçe koordinatörü Sami CİVELEK ,Araklı ilçe koordinatörü Ekrem ŞAHİN,Çarşıbaşı ilçe koordinatörü Erhan ERGÜL ve Öğretmen Muhammet DİLEKOĞLU katıldı.
Afyondaki toplantıya katılan FATİH projesinden sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Efkan Selami TOPCU ve Eğitici Veysel YILMAZ toplantıda konuşulanları ve toplantı sunularını paylaştı. Trabzon'da EBA'nın kullanımını artırmak ve EBA'ya materyal kazandırmak konusunda yapılabilecekler tartışıldı. TEOG ve YGS'de yer alan derslerden branş bazlı ekipler kurulması ve EBA'nın branş bazlı tanıtılması kararlaştırıldı.Diğer branşlarda ise genel tanıtım yapılacak olup, EBA kullanımında ilk sıralarda yer almayı hedeflemekteyiz.
KANALI: Bilim/Teknoloji

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.