Gençlere fırsat sunun sonuç bekleyin Pendik'te meslek liseleri tanıtım fuarı

Pendik sahilde mesleki okullar buluştu. Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki teknik okulları Pendik meydanında fuarla buluşturdu. İkincisi düzenlenen fuar okul öğrencilerini, velileri, öğretmenleri, idarecileri ve esnafı bir araya getirdi. Pendik milli eğitim organizasyonu: İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytekin YILMAZ, bütün okulların isimlerinin mesleki ve teknik olmasından dolayı tanıtımının burada çok önemli olduğunu, anne ve babaların, rehber öğretmenlerin öğrencilerimizi mesleki kabiliyetlerine göre yönlendirmeleri için bir araya geldiğini bu tür etkinlik ve eğitimlerin devam edeceğini belirtti.

İSTANBUL-Pendik sahilde mesleki okullar buluştu.
Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki teknik okulları Pendik meydanında fuarla buluşturdu. İkincisi düzenlenen fuar okul öğrencilerini, velileri, öğretmenleri, idarecileri ve esnafı bir araya getirdi.
Pendik Belediyesinden destek:
Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan ŞAHİN açılış konuşmasında belediyenin tüm ekipleriyle her zaman destek verdiğini, ilçe belediyesinin mesleki eğitimle ilgili çalışmalarda ilçe milli eğitimle ortak çalıştığını belirtti.
Pendik Milli Eğitim organizasyonu:
İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytekin YILMAZ, bütün okulların isimlerinin mesleki ve teknik olmasından dolayı tanıtımının burada çok önemli olduğunu, anne ve babaların, rehber öğretmenlerin öğrencilerimizi mesleki kabiliyetlerine göre yönlendirmeleri için bir araya geldiğini bu tür etkinlik ve eğitimlerin devam edeceğini belirtti.
İlçe şube müdürü:
Meslek Liselerinin Ülkemiz Kalkınmasındaki yerini velilerimize geleceğimizi emanet edeceğimiz öğrencilerimize en iyi şekilde anlatıp-tanıtıp mesleğini seven gençler yetiştirmek istiyoruz, bu fuarın bitiminden hemen sora rehber öğretmenleri ve okul yöneticilerini bilgilendirmek amaçlı geniş katılımlı seminer planlıyoruz diyen İlçe mesleki teknik eğitim şube müdürü Salih AÇIKEL, protokolün, velilerin, öğrencilerin katılımının yüksek olmasından dolayı okul müdürlerine ve koordinatör okul müdürü Ferhat GÜCÜKOĞLU'na teşekkür etti. teşekkür etti.
Pendikmesem:
Okul müdürü Selami ÇİÇEK; mesleki eğitim merkezi bünyesinde devam eden ustalık eğitimi ve kalfalık eğitimi ile 6764 sayılı kanun uygulamaları hakkında velilerin öğretmen ve öğrencilerin bilgilendirilmesi için fuarın önemli bir fırsat olduğunu, Pendik ilçesinde belediye ve Milli Eğitim işbirliğinin mesleki teknik eğitime katkı sağladığını belirtti.
“Gençlere imkan sunun sonuç bekleyin” sloganıyla gençlerimizi Meslek Liseleri Tanıtım Fuarında buluşturduk, mesleki yönden yeteneklerini, yaptıkları uygulamaları ziyaretçilere sergileyecekler diyen okul müdürü Selami ÇİÇEK, organizasyonda görevli olan müdür yardımcısı Ender DÜZLER ve ekibine teşekkür etti.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.