Pendik Mesleki Eğitimde Gençlik Şöleni, çırakların performansı ve yetenek yarışmaları

Pendik mesleki eğitimde şenlik; Organizasyonunu Yıldız KOYUNCU ve Gülşen ÖZÜDOĞRU nun başlattığı etkinlik Pendik Mesleki Eğitim Merkezi öğretmen ve öğrencilerini “ Gençlik Şöleninde” buluşturdu.Yarışma-canlı müzik ve canlı saç bakım performansı sergilenen ayrıca 19 Mayıs Gençlik ve Atatürk’ü anma haftası münasebetiyle gününün anlam ve önemi konuşmasını okul müdürü Selami ÇİÇEK yaptı. Müdür yardımcıları; Fevzi TÜRKMEN-Şenay BİLİR-Ender DÜZLER ve Yakup TAŞÇI öğrencilerin, ip çekme yarışı, sandalye kapma yarışı, yumurta taşıma yarışı, canlı müzik performansı, şiir okuma performansı etkinliklerinde öğrencilerin çok mutlu olduklarını, arkadaşlıklarının yeniden pekiştiğini, iş yeri stresinden bir nebze kurtulduklarını gördüğünü belirterek katılım ve başarı sertifikalarını ödülleriyle birlikte dağıttılar.

İSTANBUL-Pendik mesleki eğitimde şenlik;
Organizasyonunu Yıldız KOYUNCU ve Gülşen ÖZÜDOĞRU nun başlattığı etkinlik Pendik Mesleki Eğitim Merkezi öğretmen ve öğrencilerini “Gençlik Şöleninde” buluşturdu.Yarışma-canlı müzik ve canlı saç bakım performansı sergilenen ayrıca 19 Mayıs Gençlik ve ATATÜRK 'ü anma haftası münasebetiyle gününün anlam ve önemi konuşmasını okul müdürü Selami ÇİÇEK yaptı.

19 Mayıs Samsun da başlayan;
Türk Milli Kurtuluş Destanı, Çağdaş ülkelerin seviyesine ulaşma mücadelesi, Uluslararası yarışta var olma mücadelesi olup bunun başarılmasında Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve Türk Milleti başarılı olmuştur. 98 yıl önce yazılan bu destan gelecek nesillere taşıyacak gençlere armağan edilmiştir. Bu Bayram ve Cumhuriyet’i siz değerli gençler tarafından sizden sonra gelecek evlatlarınıza yetiştirdiğiniz gençlere aktaracaksınız diyen Selami ÇİÇEK ayrıca, “Gençlik Şöleni”nde emeği geçen idarecilere, bölüm şeflerine, öğretmenlere, öğrencilere, sponsor AYDIN
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.