EBA dostu ilçe Gaziantep İslahiye

Gaziantep İslahiye Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda Fatih Sultan Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Öğretmeni ve Okul Müdürü Mehmet GÜVEN tarafından 19 Haziran 2017 tarihinde FATİH Projesi ve EBA’nın tanıtımı semineri verildi.

GAZİANTEP-İslahiye Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda Fatih Sultan Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Öğretmeni ve Okul Müdürü Mehmet GÜVEN tarafından 19 Haziran 2017 tarihinde FATİH Projesi ve EBA’nın tanıtımı semineri verildi.
Seminer, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün programı çerçevesinde lise öğretmenlerinin katılımı ile gerçekleşti.
İnsan Kaynaklarından Sorumlu Şube Müdürü Yüksel BEROJE; “Öğretmenlerin işbirliği halinde derslerin öğretimi ile ilgili yeni öğretim materyalleri hazırlamalarına, geliştirmelerine destek olmak ve bu kapsamda EBA ya materyal göndermede farkındalık oluşturmak amacıyla Bakanlığımızın Mesleki Çalışmaları kapsamında Bilişim öğretmenlerimiz vasıtasıyla ilçe genelinde tüm öğretmenlerime yönelik programı düzenledik Temel amacımız EBA dostu bir ilçe olmak, Eğitim Görevlisi Mehmet GÜVEN e de çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.
Eğitim görevlisi Mehmet GÜVEN ise, “Fatih Projesi ve EBA tanıtımı seminerine iyi bir hazırlık yaparak, Bakanlığımızın beklentileri ve amaçları doğrultusunda EBA tanıtım seminerini verdim. Katılımcıların faydalı olduğu yönünde geri bildirimleri oldu, Ayrıca öğretmenlere EBA tanıtımı broşürleri dağıtıldı” dedi
KANALI: Bilim/Teknoloji

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.