Tercih etiğin okul geleceğindir

Murat KURŞUN başkanlığında Şehit Şirin Diril İmam Hatip Ortaokulu Rehber Öğretmeni Okan TÜTÜNCÜ ve Cumhuriyet İlkokulu Rehber Öğretmeni Mert ŞENTÜRK’ten oluşan İlçe Ortak Sınavlar Danışmanlığı Komisyonu oluşturulmuş ve komisyon 14 Temmuz Cuma günü görevine başlamıştır, 24 Temmuz Pazartesi gününe kadar hizmet vermeye devam edecektir

GAZİANTEP-Tercih Danışmanlığı Komisyonu çalışmalarına İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yüksel BEROJE 14 Temmuz 2017 Cuma günü çalışmalarını yerinde görmek ve yapılanları izlemek için ziyarette bulundu.
Şube Müdürü, “Tercih ettiğin okul geleceğindir” sloganı ile Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Uygulaması Tercih Ve Yerleştirme ile ilgili ilçemizde Danışma Komisyonu oluşturulmuştur. Sekiz yıllık eğitim sürecinin ardından, öğrencileri bekleyen yeni bir dönem olarak 14-24 Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan tercih süreci karşımıza çıkıyor. Üniversite sınavında başarılı olabilmek için ise iyi bir lise eğitimi almak öğrencilerin yaşamında önemli bir dönemeci oluşturuyor.
Öğrencilerimiz ve velilerimiz buradaki hizmetten faydalanabilir. Komisyon çalışmalarını 24 Temmuza kadar sürdürecek.
Komisyon odasında her tür liselerin özellikleri de asılmış, komisyon hafta içi her gün 09:00-12:00 ile 13:00-16:00 saatleri arası çalışacaktır.
Görev alan arkadaşlara teşekkür ederim. diyerek okuldan ayrıldı.
Tercih yapan velilerin de bu hizmetten memnun oldukları görülmüştür.
KANALI: Etkinlik

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.