Sungurbey Anadolu Lisesi Etwinning Projesi Dare To Philosophize

Adana ili Sungurbey Anadolu Lisesi felsefe öğretmeni Pervin KARAYİĞİT ile İspanya IES Sedavi felsefe öğretmeni Manuela Pıcazo TADEO'un kurucu ortaklığını üstlendiği ''DARE TO PHİLOSOPHİZE!'' ( Felsefeye cesaret et) adlı etwinning projesi her iki ülkenin ulusal destek servisleri tarafından onaylanmıştır. Projemiz 2017-2018 Eğitim -Öğretim yılında Web 2 araçlarından yararlanarak dünyayı düşünceleri ile etkileyen filozofları tanımak ve tanıtmak amacı ile çalışmalarına tüm hızı ile devam edecektir.

ADANA- Sungurbey Anadolu Lisesi felsefe öğretmeni Pervin Karayiğit ile İspanya IES Sedavi den Manuela Pıcazo TADEO'un kurucu ortaklığını üstlendiği ''DARE TO PHİLOSOPHİZE!'' ( Felsefeye cesaret et) adlı etwinning projesi her iki ülkenin ulusal destek servisleri tarafından onaylanmıştır. Projemiz 2017-2018 Eğitim -Öğretim yılında Web 2 araçlarından yararlanarak dünyayı düşünceleri ile etkileyen filozofları tanımak ve tanıtmak amacı ile çalışmalarına tüm hızı ile devam edecektir.
Projenin dili İngilizcedir.
Projenin temel amaçları: Filozofları tanımak ve tanıtmak. Web 2 araçlarını kullanmak. Düşüncenin gücünü keşfetmek. Farklı kültürleri tanımak. Farklılıklara saygılı olmak. Grup çalışmasını geliştirmek. Öğrencilerin yabancı dil (İngilizce) becerilerini geliştirmek. Başarı ve motivasyonun arttırmaktır.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.