Sungurbey Anadolu Lisesi etwinning projesi theatre performance at school

Adana Sungurbey Anadolu Lisesi kuruculuğunu Yunanistan'dan Vasiliki Ouzounaki ve Türkiye'den Arzu Sümengen'in üstlendiği Theatre performance at school'' adlı Etwinning Projesine katıldı.Proje ile ortaklar okullarında bir tiyatro gösterisi hazırlıyor ve gerçekleştiriyorlar. Projenin amacı öğrencilerimizde estetik bakış açısı oluşturmak, benlik saygılarına ve duygusal gelişmelerine katkı sağlamak ayrıca güncel, tarihsel ve siyasi meseleleri karşı duyarlılık geliştirmektir. 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir.

ADANA- Sungurbey Anadolu Lisesi kuruculuğunu Yunanistan'dan Vasiliki Ouzounaki ve Türkiye'den Arzu Sümengen'in üstlendiği Theatre performance at school'' adlı Etwinning Projesine katıldı. Projenin amacı öğrencilerimizde estetik bakış açısı oluşturmak, benlik saygılarına ve duygusal gelişmelerine katkı sağlamak ayrıca güncel, tarihsel ve siyasi meseleleri karşı duyarlılık geliştirmektir.
Projemiz sırası ile oyunu seçme - yazar hakkında konuşma, oyunun karakterleri, oyunun müziğini seçme veya sentezleme - koreografi, provalar, sahne - kostümler, sunum ve tüm deneyimi değerlendirme aşamalarından oluşmaktadır. 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.