Ataşehir'de tüm öğretmenler yenilenen Müfredat ile ilgili toplantılara katıldı

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak İlçe Müdürümüz Sayın Ertuğrul BİLİCAN öncülüğünde, tüm öğretmenlerimizle branş bazında sene başı değerlendirme, tanışma ve yenilenen müfredatın tanıtılmasına yönelik planladığımız toplantı ile biraraya geldik.

İSTANBUL-Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü , 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılına ‘Öğretmen Toplantıları’ile Başladı. Ataşehir’deki tüm eğitimciler 6/7 /8. 09. 2017 tarihlerinde 3 gün boyunca ‘Yenilenen Müfredat Çalışmaları, Çınarın Gölgesinde Projesi başta olmak üzere uygulanacak projeler, eğitim ve öğretim ile ilgili konular’ hakkında Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul BİLİCAN yönetiminde, Zübeyde Hanım Öğretmenevi Konferans Salonunda yapılan toplantılarla hızlı bir başlangıç yaptılar.
Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul BİLİCAN, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı açılış vesilesi ile yapılan toplantılarda ‘2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılında “Yenilenen Müfredat” çalışmalarının doğru bir şekilde anlaşılması ve uygulanması amacıyla eğitim öğretim başlamadan gerekli hazırlıkları yapıyoruz. Bu çalışmalar doğrultusunda eğitim öğretim döneminin başta öğrenci, öğretmen ve velilerimiz olmak üzere eğitimin tüm paydaşları için hayırlı olmasını diliyorum.’ diyerek katılımcılara seslendi.
KANALI: Kültür/Sanat

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.