Nimetullah'tan ayrılan öğretmenlere tören düzenlendi

Konya - Akşehir Nimetullah Nahçivani İmam Hatip Ortaokulu' ndan değişik illere ataması çıkan öğretmenlere 19 Eylül 2017 Çarşamba günü, saat:13.30' da tören düzenlendi.

KONYA- Akşehir Nimetullah Nahçivani İmam Hatip Ortaokulu' ndan değişik illere ataması çıkan öğretmenlere 19 Eylül 2017 Çarşamba günü, saat:13.30' da tören düzenlendi. Törende konuşma yapan Okul Müdürü Mehmet Ali Kılıç : "Okulumuzun güzide öğretmenlerinden iki tanesini değişik illere göndermenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Biz öğretmenler için vatan toprağının her yeri kutsaldır ve bizlerden hizmet beklemektedir. Gidecekleri okullarda da aynı özveri ile çalışacaklarından kuşkumuz yoktur. Biz kendilerine varsa haklarımızı helal ettik. Onlar da bizlere haklarını helal etsinler. " Dedi.
Okuldan ayrılacak öğretmenler Rabia Dilekmen ve Zeynep Kökmen de veda konuşması yaptılar. Veda konuşmaları sırasında öğretmen ve öğrenciler göz yaşlarını tutamadılar.
Duygusal anlardan sonra ataması yapılan öğretmenlere Okul Müdürü Mehmet Ali Kılıç ve Müdür Yardımcısı Şeref Güner tarafından plaket takdimi yapıldı.
KANALI: UZEM

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.