Okulumuzda ilköğretim haftası kutlandı

DENİZLİ-Çal Belevi Halil Uzun İlk ve Ortaokulu olarak 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılının 18 Eylül’de başlamasıyla birlikte İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında 22/09/2017 tarihinde okulumuz tiyatro salonunda bir dizi faaliyetler gerçekleştirdik.

DENİZLİ- Her yıl okulların açıldığı hafta tüm yurtta "İlköğretim Haftası" olarak kutlanır. Bu vesile ile okulumuzda da Türkçe Öğretmeni Hasan Çiftci koordinesinde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan İlköğretim Haftası programımız şiir, yazı ve etkinliklerle büyük bir coşku ile kutlandı.Törenin sonunda Okul Müdürümüz Musa SÜRER ve Okul Aile Birliği Başkanımız Ramazan SARI tarafından, okulumuz öğrencilerine kırtasiye araç gereçleri dağıtıldı.

Programın hazırlanmasında ve sunulmasında emeği geçen öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür eder, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının tüm öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve öğrenci velilerimiz için başarılarla dolu geçmesini temenni ederiz.

http://beleviortaokulu.meb.k12.tr/tema/icerikler/okulumuzda-ilkogretim-haftasi-kutlandi_3531294.html adresi üzerinden ayrıntılı bilgi edinebilir ve diğer görsellere ulaşabilirsiniz.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.