Hayırsever iş adamı Halil Uzun’dan öğrencilerimize kırtasiye yardımı

DENİZLİ-Çal Belevi Halil Uzun İlk ve Ortaokulu İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında; okulumuza adını veren hayırsever iş adamı Halil Uzun bu sene de tüm öğrencilerimize kırtasiye yardımında bulundu. Kırtasiye araç – gereçleri 22/09/2017 tarihinde okulumuz tiyatro salonunda öğrencilerimize dağıtıldı.

DENİZLİ-Okulumuzdan her konuda maddi ve manevi katkılarını esirgemeyen hayırsever iş adamı Halil Uzun bu sene de İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında tüm öğrencilerimize kırtasiye (çanta, defter, boya, kalem vb.) yardımında bulundu. İlköğretim Haftası etkinliklerimizin sonunda öğrencilerimize dağıtıldı. Öğrencilerimiz karşılaştıkları bu sürprizin sonunda çok mutlu olarak hayırseverimize hep birlikte teşekkür ettiler.

Her zaman yanımızda olarak okulumuzdan maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyen Hayırsever iş adamı Halil Uzun’a, organizasyonu sağlayan Güler Yarımtepe’ye ve Okul Aile Birliği Başkanımız Ramazan Sarı´ya okulumuz adına bir kez daha teşekkür ederiz.

http://beleviortaokulu.meb.k12.tr/icerikler/hayirsever-is-adami-halil-uzundan-ogrencilerimize-kirtasiye-yardimi_3531289.html adresi üzerinden ayrıntılı bilgi edinebilir ve diğer görsellere ulaşabilirsiniz.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.