İlk uçuş

Isparta'da, merkeze bağlı bir köy ortaokulunda, başarılı okul öğrencilerini uçakla İstanbul'a götürdük.

ISPARTA Direkli Köyümüzde, okulumuzun başarılı öğrencilerini uçakla İstanbul´a götürüp getirdik.
Eşref Bıtrak ve hayırsever iş adamlarının 17 öğrencimizin uçakla Isparta - İstanbul arası gidiş dönüş biletini almasıyla 18 kişilik yolculuğumuz başladı. Destek olanlara teşekkür ediyoruz . Öğrencilerimizi sevindirdiler. Allah da onları sevindirsin inşallah.
Amacımız öğrencilerimizi teşvik etmek, ödüllendirmek, uçakla uçuşla tanıştırmak ve köyümüzde eğitime bakışı olumlu yönde değiştirmekti. Seyahatimiz çok verimli geçti elhamdülillah. Türgev ve Ensar yurtlarında konakladık. Üsküdar Belediyesi altımıza araç tahsis etti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi beyaz gezi ekibi bize mihmandarlık yaptı, destek verdi. Hepsine teşekkür ederiz.
Eyüp Sultan, Piyer Loti, teleferik gezisi, Sultan Ahmet, Ayasofya, Gülhane, Aziz Mahmud Hüdayi türbesi, Mihrimah Sultan camii, 1453 Panorama, Miniatürk, vapur seferi, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, köprüler, Üsküdar şehitler çeşmesi, 15 Temmuz Şehitleri Anıtı, şehitlerimiz adına dikilmiş ağaçlar ve Dikilitaş, eski cumhurbaşkanlarımız Adnan Menderes ve Turgut Özai´ın anıt mezarları ziyaret mekanlarımızdı.
KANALI: Kültür/Sanat
  • Anlamlı bir gezi yapmışsınız.Emeği geçenleri ve destek olanları kutlarım. Özellikle Eşref Bıtrak ve hayırsever iş adamlarına ayrı ayrı teşekkür ederim.
  • Tebrikler...

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.