Sultan Şehir Bilimle Şenleniyor adlı bilim fuarı ziyaretine gittik

SİVAS - Süleyman Sami Kepenek İlkokulu dördüncü sınıf öğrencileri 27 Eylül 2017 tarihinde “Sultan Şehir Bilimle Şenleniyor” projesi kapsamında oluşturulan TÜBİTAK 4007 Bilim Fuarı’na ziyarette bulundular.

SİVAS- Okulumuz dördüncü sınıfları, 27 Eylül 2017 tarihinde “Sultan Şehir Bilimle Şenleniyor” projesi kapsamında oluşturulan TÜBİTAK 4007 Bilim Fuarı’na ziyarette bulundular. 13.00-14.30 saatleri arasında gerçekleştirilen ziyarette sınıf öğretmenlerimiz Harun Özdal, Özlem Arslan, Suna Mete Tolan ve Turan Özbek öğrencilerimize rehberlik ettiler. Bilimsel duyarlılığın ilk adımlarının çocukluk döneminde atılması gerekir. Çünkü çocuklardaki merak duygusu işlenmeye müsait bir cevher gibidir. Meraklı ve eğlenceli anlara şahitlik eden öğrencilerimiz, bilim ile ilgili özel bir zaman geçirmiş oldular. Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde, Sivas Bilim Sanat Merkezi (BİLSEM) tarafından gerçekleştirilen bu güzel etkinlikte emeği olanları tebrik ederiz. Bilimle şenlenmek çok güzelmiş…
KANALI: Etkinlik
  • Öğrencilerimizin bilimsel duyarlılığa ilk adımlarını atmasını sağlayan BİLSEM'e ve öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.
  • Sivas Bilim Sanat Merkezi'ni bu güzel etkinlik dolayısı ile tebrik ederiz.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.