Yomra'da güvenli internet ve internette çocuk istismarını önleme eğitimleri yapıldı

Trabzon Yomra Oymalıtepe İlkokulu ve Oymalıtepe Şehit Sedat KAPLAN Ortaokulu ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Samsun Bölge Müdürlüğü arasında yapılan işbirliği ile öğrenci ve velilerimize Güvenli İnternet ve İnternette Çocuk İstismarını Önleme eğitim verildi.

TRABZON-Güvenli internet ve İnternette Çocuk İstismarını Önleme Eğitimi; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Samsun Bölge Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Teknik Uzman Sayın Hasan TOPRAK ve Bilişim Uzmanı Sayın Ali Kamil NAYIR tarafından öğrenci ve velilerimize verildi. Eğitim Seminerinde öğrencilere eğitim ve Güvenli Çocuk broşürleri dağıtıldı. Seminere katılan 30 velimizede Güvenli İnternet broşürleri dağıtıldı. Okulumuzun koridorlarına Güvenli İnternet ile alakalı afişler asıldı.

Güvenli İnternet ve İnternette Çocuk İstismarını Önleme Eğitimine destek veren Samsun Bölge Müdürü Sayın Mustafa SEMERCİ başta olmak üzere Samsun ilimizden eğitim vermek için gelen Teknik Uzman Sayın Hasan TOPRAK ve Bilişim Uzmanı Sayın Ali Kamil NAYIR´a teşekkür ederiz.
KANALI: Bilim/Teknoloji
  • Değerli Eğitimcilerimize, eğitimimize katılan velilerimize teşekkür ederiz. Öğrencilerimiz için çok faydalı bir eğitim oldu kanaatindeyim.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.