Atatürk Ortaokulu Öğrencilerinden örnek davranış

Kırkağaç Atatürk ortaokulu öğrencileri Ekim ayında yeni bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdiler. Proje kapsamında Hakkari Yüksekova Efeler Jandarma Özel Harekat taburu askerlerine yönelik morallerini yüksek tutmak ve onların yalnız olmadıklarını hatırlatmak için Mehmetçiğe resimler çizip; şiirler ve mektuplar yazdılar.

MANİSA-Kırkağaç Atatürk ortaokulu öğrencileri ekim ayında yeni bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdiler. Proje kapsamında Hakkari Yüksekova Efeler Jandarma Özel Harekat taburu askerlerine yönelik morallerini yüksek tutmak ve onların yalnız olmadıklarını hatırlatmak için Mehmetçiğe resimler çizip; şiirler ve mektuplar yazdılar.
7 gün 24 saat “Vatan bir bütündür parçalanamaz” felsefesi ile vatanımızı gözlerini bile kırpmadan canı pahasına savunan Mehmetçiklerin yüzünde bir nebze olsun gülümseme yaratmak isteyen öğrenciler yüzlerce mektubu asker abilerine gönderdiler.
Eğitimdeki başarısı tartışılmaz olan Atatürk ortaokulu öğrencilerin sosyal sorumluk projelerinde de etkin rol alması yüreğimizde büyük bir gurur oluşturdu. Bu örnek davranışlarından dolayı öğrencilerimizi tebrik ederiz.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.