İlçe Müftüsü İlyas Akyazı okul pansiyonunda sohbet etti

Samsun-Havza İlçe Müftüsü İlyas AKYAZI hocamız değerler eğitimi kapsamında 25 Mayıs Anadolu Lisesi okul pansiyonunda yatılı olarak kalan öğrencilere konuşma yaptı. Okulumuz konferans salonunda 24 Mayıs salı günü akşam saat 20:30'da ilçe müftüsü İlyas AKYAZI tarafından 'Saygı, sevgi ve hoşgörü' konulu bir sohbet gerçekleştirildi.

SAMSUN-Havza İlçe Müftüsü İlyas AKYAZI hocamız değerler eğitimi kapsamında 25 Mayıs Anadolu Lisesi okul pansiyonunda yatılı olarak kalan öğrencilere konuşma yaptı. Okulumuz konferans salonunda 24 Mayıs salı günü akşam saat 20:30'da ilçe müftüsü İlyas AKYAZI tarafından 'Saygı, sevgi ve hoşgörü' konulu bir sohbet gerçekleştirildi. Konuşmada insanlar arasında saygı olmadan sevgi ve hoşgörü olamayacağını belirtti. Öğrencilerden kendilerine, öğretmenlerine ve diğer insanlara saygılı olmalarını istedi.
Okulumuz konferans salonunda gerçekleştirilen sohbet toplantısına okul müdürümüz Mustafa Hilmi ALPASLAN, müdür başyardımcısı Erdem BAYRAM, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Uğur KARABULUT ve okul pansiyonunda kalan öğrenciler katıldı. Konuşma sonunda okul müdürümüz ilçe müftüsü İlyas AKYAZI ve diğer katılımcılara teşekkür etti.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.