Kahramanmaraş 19 Mayıs Anadolu Lisesi Kütüphanecilik Kulübü öğrencileri kitap fuarında

Kahramanmaraş-19 Mayıs Anadolu Lisesi-20.10.2017 Kahramanmaraş 19 Mayıs Anadolu Lisesi Kütüphanecilik Kulübü öğrencileri, sosyal etkinlik kapsamında,yazarlarla buluşmak,kitapları incelemek,kitap satın almak için 20.10.2017 tarihinde, Atatürk Parkı'nda düzenlenen 4. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı'na gitti. Öğrencilerimiz yazar ve şairlerle söyleşiler yapıp yeni kitaplar satın alarak kültürel ve sanatsal faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi.

KAHRAMANMARAŞ- Kahramanmaraş 19 Mayıs Anadolu Lisesi Kütüphanecilik Kulübü öğrencileri, sosyal etkinlik kapsamında,yazarlarla buluşmak,kitapları incelemek,kitap satın almak için 20.10.2017 tarihinde, Atatürk Parkı'nda düzenlenen 4. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı'na gitti. Öğrencilerimiz yazar ve şairlerle söyleşiler yapıp yeni kitaplar satın alarak kültürel ve sanatsal faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi.
Okulumuz Kütüphanecilik Kulübü öğrencileri kitap fuarında güncel kitapları inceleyip, ilgilerine istinaden yeni kitaplar edindiler. Öğrencilerimiz fuarda bulunan yazar ve şairlerle de tanışarak sohbet ettiler ve genel kültürlerini bir aşama daha geliştirdiler.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.