KOÇ'um Benim Projesinin ilk online toplantısını yaptık

STEM uygulamaları ve disiplinler arası işbirliğine dayalı olarak yürüteceğimiz ''KOÇ'um Benim'' adlı projemizin ilk toplantısını bu akşam yaptık.Proje kurucularından, Mersin Silifke Kurtuluş Ayşe Çomoğlu Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Nurçin AKIŞ tarafından proje bilgilendirme webinarı gerçekleştidik.

MERSİN-/Silifke - Silifke Kurtuluş Ayşe ÇOMOĞLU Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Nurçin AKIŞ ve Afyon Bolvadin Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Gülcan YILMAZ yürütücülüğünde 21 Ortaklı "KOÇ'um Benim" isimli eTwinning projemizin ilk webinarını bu akşam saat 20:00 da gerçekleştirdik.

Projemiz de STEM yöntemi kullanılarak her disiplinin bir KOÇ'u bulunacaktır. KOÇ'larımız etkinlik üreterek Kendi zümreleri ile birlikte bu etkinlikleri gerçekleştireceklerdir. Her bir etkinlik ayrı ayrı STEM modeline uygun olarak irdelenecektir.

Ayrıca projemiz de Online Sınıf içi görüşmeler yapılarak farklı şehirler de ki öğretmen ve öğrencilerimiz FATİH Projesi interaktif tahtaları üzerinden bağlantı kuracaklardır.

Projemiz Mayıs ayında e-kitap etkinliği ile sona erecektir.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.