Isparta-Yalvaç NFK Anadolu Lisesi ile Uludere Jandarma Komutanlığı arasında gönül köprüsü

ISPARTA Yalvaç Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi öğrencilerinin Kültür-Edebiyat ve Kütüphanecilik Kulübü öğretmenleri öncülüğünde Şırnak Uludere İlçe Jandarma Komutanlığında görev yapan ve terörle mücadele eden askerlerimize moral amaçlı gönderilen mektupların cevapları geldi.

ISPARTA- Yalvaç Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi öğrencilerinin Kültür-Edebiyat ve Kütüphanecilik Kulübü öğretmenleri öncülüğünde Şırnak Uludere İlçe Jandarma Komutanlığında görev yapan ve terörle mücadele eden askerlerimize gönderdiği mektupların cevapları geldi.
Öğrencilerin duygulu anlar yaşayarak yazdıkları mektuplara, askerlerimiz de aynı duyarlılıkla karşılık verdiler. Uludere İlçe Jandarma Komutanımız, yazdığı mektubunda ‘’öğrencilerle gurur duyduğunu’’ belirtti. Değişik rütbelerdeki er ve erbaşlar ise her bir öğrenciye ayrı ayrı mektuplarını gönderdi. Askerlerimiz öğrencilerimize Türk Edebiyatının önemli eserlerinden oluşan kitapları da hediye etti.
Bu çalışma sonrasında öğrenciler büyük mutluluk yaşadıklarını ifade ederek çetin kış ve zor doğa koşullarında görev yapan askerlerimize tekrardan hayır dualarını ilettiler.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.