Yatağan Anadolu İmam Hatip Lisesi Dost Kitaplar Dost Öğrenciler Okuma etkinliği

Muğla - Yatağan - 05.12.2017 - Salı - Okulumuz Yatağan Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde "Dost Kitaplar ve Dost Öğrenciler" projesi kapsamında öğretmen ve öğrencilerimizle beraber okuma etkinliği yapıldı.

MUĞLA - Yatağan - 05.12.2017 - Salı - Öğrencilerimize yönelik söz varlığını geliştirmek ve okuma kültürü oluşturmak amacıyla “Dost Kitaplar-Dost Öğrenciler” Kitap Okuma Etkinliği okulumuzda meslek dersi öğretmenlerimiz eşliğinde gerçekleştirildi. Bugün 2. ders saatimizde gerçekleştirilen okuma etkinliğine meslek dersi öğretmeni Mehmet ÇELİK ve okul müdürümüz Kamil GÖKSAL katıldı.
Din Öğretimi Genel Müdürlüğü projeleri kapsamında okulumuz Yatağan Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğrenim gören öğrencilere yönelik gerçekleştirilen etkinlikte, öğrencilerimizin; okuyan, düşünen, yorumlayan, eleştiren, medeniyetimizin kültürel mirasını değerlendiren, kültürümüzün söz ve yazı varlığını geliştiren, zenginleştiren ve yaygınlaştıran; geleceğin kültür elçileri olmak için çaba harcayan, okumayı bir yaşam biçimi haline getiren, arkadaşlarıyla kültürel zeminde yeni bağlar kuran bireyler olarak yetişmelerini sağlamak ve onların bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal, edebi ve meslekî gelişimlerine çok yönlü katkıda bulunmak amaçlanıyor.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.