Elazığ'da Goncalar Solmasın Oyuncak Odası ve Etkinlik Merkezi projesi başladı

Çocukların zamanlarını eğlenceli geçirmelerini sağlamak, yapılacak etkinliklerle gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyalleşmelerine destek olmak amacıyla Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Goncalar Solmasın Derneği işbirliğinde Elazığ Merkezde 7 okulumuza Goncalar Solmasın Oyuncak Odası ve Etkinlik Merkezi açıldı.

ELAZIĞ-Proje kapsamında Elazığ merkez ve merkez köylerde bulunan ; Yücel İlkokulu, Gümüşkavak İlkokulu, Kazım Karabekir İlkokulu, İçme İlkokulu, Esentepe İlkokulu, Rehberlik Araştırma Merkezi ve Şehit Musa Yılmaz İlkokulunda Goncalar Solmasın Oyuncak Odası ve Etkinlik Merkezi açıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK, Strateji Şube Müdürü İlhan MAKİNİST ve Goncalar Solmasın Derneği Başkanı Hacı ORMANOĞLU 'nun katılımlarıyla, Elazığ Merkez Kazım Karabekir İlkokulunda, dernek tarafından hazırlanan oyun salonunun açılışı yapılarak, öğrencilere alınan oyuncakların dağıtımı gerçekleştirildi.
Milli Eğitim Müdürü GÜRTÜRK oyun salonunun düzenlenmesinde ve oyuncakların dağıtılmasında katkı sağlayan Goncalar Solmasın Derneği Başkanı Hacı ORMANOĞLU´na teşekkür ederken öğrencilerle birlikte oyun salonunda zaman geçirdi.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.