Öğrencimiz tasarım yarışması 3.sü

Gaziantep Mimar Sinan Anadolu Lisesi 10 F sınıfı öğrencimiz Halil İbrahim AVÇİL Kasım ayında Beykoz Üniversitesince yapılan Tasarım Yarışmasında 3. olmuştur.

GAZİANTEP- İstanbul Beykoz Üniversitesi’nin ‘Bu sarımsağı sarımsaklasak da mı satsak, tasarlamasak da mı satamasak’ başlıklı yarışması sonuçlandı. Sanat ve Tasarım Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümü’nün düzenlediği yarışma ile 16-22 yaş arası genç iletişim tasarımcısı adaylara; hayal güçlerini ve yeteneklerini kullanarak tasarımlarını ortaya koyma fırsatı sunuldu. ‘İletişim tasarımının hayattaki önemi’ teması ile yola çıkan yarışmacılar, sarımsaksız bir yaşamın yaşam olmadığını anlatan; grafik tasarım, kolaj, fotoğraf, kısa film gibi çeşitli yöntemlerle tasarladıkları iki dakikalık videolarını You Tube sayfalarına yükledi.
Beykoz Üniversitesi seçici kurulu tarafından yapılan değerlendirme sonucu Mimar Sinan Anadolu Lisesi’nden Halil İbrahim Avçil üçüncü oldu.
Beykoz Üniversitesi üçüncüye Fujifilm Instax Neo 90 Brown kamera hediye etti. Öğrencilerin ödüllerini Beykoz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman, Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nüket Güz, İletişim Tasarımı Bölümü Başkanı Doç. Dr. Pınar Seden Meral ile Dijital Oyun Tasarımı Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Levent Yılmazok takdim etti.
KANALI: Bilim/Teknoloji

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.