İnegöl Kırcalı Mtal'den EBA'ya teşekkür etkinliği

2017 yılının sona ermesiyle, yıl sonu değerlendirmeleri çerçevesinde, yıl içinde İnegöl Salih İ. Kırcalı MTAL'in başarılarını yayınlayarak kamuoyunun bilgilenmesini sağlayan "Milli Eğitim Bakanlığı'mız ve EBA' ya Teşekkür Etkinliği" Kültür Edebiyat Kulübü danışman öğretmeni A.Metin Kürümoğlu ve kulüp öğrencileri öncülüğünde okulun çok amaçlı salonunda düzenlendi.

BURSA-İnegöl- 2017 yılının sona ermesiyle, yıl sonu değerlendirmeleri çerçevesinde, yıl içinde İnegöl Salih İ. Kırcalı MTAL'in başarılarını yayınlayarak kamuoyunun bilgilenmesini sağlayan "Milli Eğitim Bakanlığı'mız ve EBA' ya Teşekkür Etkinliği" Kültür Edebiyat Kulübü danışman öğretmeni A.Metin Kürümoğlu ve kulüp öğrencileri öncülüğünde okulun çok amaçlı salonunda düzenlendi.
Etkinlikte konuşan Okul Müdürü Abdurrahim Mercan: “Okul olarak Türkiye, Bursa ve İnegöl’de yapılan yarışmalara katılarak okulumuzu temsil ediyoruz. İnegöl Salih İbrahim Kırcalı Mesleki Teknik Anadolu (Sağlık Meslek) Lisesinin İnegöl’de, Bursa’da ve Türkiye çapında yapılan yarışmalarda sürekli dereceye girmesi meslek liseleri adına çok güzel. Edebiyat öğretmenimiz A.Metin Kürümoğlu'nun danışmanlığında gerçekleştirdiğimiz kültürel yarışmalarda son beş yılda yüzü aşkın derece aldık. Bu derecelerimiz Türkiye birincilik ve ikinciliği, Türkiye finalleri, Bursa ve İnegöl dereceleri olarak sıralanabilir. Bu başarılarımızın duyurulmasında EBA'nın okulumuza büyük katkısı olmuştur. Bu nedenle “EBA'ya Teşekkür Etkinliği” düzenlemiş bulunuyoruz. Bize bu fırsatı sağlayan Bakanlığımıza, EBA'ya ve öğrencilerimize danışmanlık yapan edebiyat öğretmenimize teşekkür ederim.” dedi.
Öğrencileri yarışmalara hazırlayan edebiyat öğretmeni A.Metin Kürümoğlu ise: “Bu yarışmalara sistemli çalışarak katılıyoruz. Zaman zaman diğer öğretmenlerimizle de işbirliği yapıyoruz. Son beş yılda yüzü aşkın derece aldık. Aldığımız dereceleri bürokratik sorunlardan dolayı yazılı ve görsel basında yayımlatamadığımız oluyor. Bu noktada Bakanlığımız imdadımıza EBA ile yetişiyor ve başarılarımızı duyurma imkanı sağlıyor. Aynı zamanda başarılı öğrenci ve öğretmenlerimizin tanıtılmasına ve motivasyonuna katkı sağlıyor. Biz de bu desteklerinden dolayı EBA'ya teşekkür etkinliği düzenledik. Öğretmen ve öğrencilerimizin motivasyonuna katkılarından dolayı Bakanlığımız ve Eba'ya çok teşekkür ederim." dedi.
Öğrenciler adına konuşan Ayşe KUPA ise; "Katıldığım yarışmalarda ilçe, il ve Türkiye finallerine katılma başarısı gösterdim.Benimle birlikte arkadaşlarım da başta Türkiye dereceleri olmak üzere başarılar kazandılar. Bu etkinlikle bizleri tanıtan EBA'ya teşekkür imkanı bulduk. Bu etkinliği düzenlediği için ve çalışmalarımda destek olan Metin Kürümoğlu hocama teşekkür ederim. İnşallah başarılarımızı sürdürmeye devam edeceğiz." dedi. Etkinlik öğrencilerle çekilen fotoğraf çekimi sonrası sona erdi.
KANALI: Duyuru
  • Çalışmalarımıza son hız devam ediyoruz. Son beş yıl içinde yüzü aşkın derece almamız nasip oldu. Danışmanlığını yaptığım tüm öğrencilerime başarılarının devamını dilerim.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.