Müsteşar Yardımcısı Bilgili Mahmut Arslan Anadolu Lisesini ziyaret etti

Mersin İli Yenişehir İlçesi Mahmut Arslan Anadolu Lisesini 02.01.2018 Salı günü Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcı Ahmet Emre Bilgili projelerimizi ve okulumuzda çalışmalarını yürüten 3.Sınıf İngilizce Kitap yazma komisyonun çalışmalarını görmek amacı ile ziyaret etti

MERSİN-Millî Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili, okulumuza ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında Bilgili´ye Mersin İl Millî Eğitim Müdürümüz Adem Koca, İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Ali Hıdır Akkılıç ve Okul Müdürümüz Ali Kamil Şalcı eşlik etti.

Necip Fazıl Kısakürek, Ömer seyfettin. Faruk Nafiz Çamlıbel gibi Türk Edebiyatının önemli isimlerinin yer aldığı " Edebiyat Sokağı" ve " Al Götür Oku Getir" köşelerinin bulunduğu proje katımızı ilgiliyle inceleyen Bilgili ve Koca, daha sonra " İngilizce 3. Sınıf Kitap Komisyonu" nu ziyaret ettiler.

Komisyon hakkında Editör Mehmet Zahit Kutlu´dan bilgi alan Müsteşar Yardımcısı Bilgili komisyonda emeği geçen herkese özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ettiklerini söyledi.

Millî Eğitim Müdürü Adem Koca, komisyon üyelerinin zaman kavramı olmadan, özverili bir şekilde çalışma yürüttüklerini ve kısıtlı bir zamanda üstün çabalar harcayarak kitap yükleme işlemini bitirdiklerini belirterek üyelere teşekkür ettiğini belirtti.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.