Yalıköy İlkokulu anasınıfı misafirleriniz var

Aydın Didim Yalıköy İlkokulu Anasınıfı öğrencileri 19/12/2017 tarihinde Didim Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu öğrencilerini sınıflarında misafir ettiler. “Oyuncaklarımı Paylaşıyorum” ve “Okulumla Sosyalleşiyorum ' projeleri kapsamında yapılan ziyarette iki okulun öğrencileri buluştular. Birlikte güzelce vakit geçiren öğrencilerimiz ; tanışma,misafirperverlik,yardımlaşma ve dayanışma kavramlarını yaşayarak öğrendiler.

AYDIN- Didim Yalıköy İlkokulu Anasınıfı öğrencileri 19/12/2017 tarihinde Didim Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu öğrencilerini sınıflarında misafir ettiler. “Oyuncaklarımı Paylaşıyorum” ve “Okulumla Sosyalleşiyorum ' projeleri kapsamında yapılan ziyarette iki okulun öğrencileri buluştular.
Tanışan öğrenciler sınıfta birlikte şarkılar söylediler , el baskısı yaptılar, misafirlerimiz için hazırlanan hoş geldiniz pastasını keserek ;hazırlanan ikramları afiyetle yediler. Öğrenciler bu birliktelikle tanışıp, kaynaştılar. Misafirperverlik, dayanışma, paylaşma değerlerini yaparak yaşayarak öğrendiler. Güzel bir anı olarak hayatları boyunca unutmayacakları bu özel günü hatıra fotoğraflarıyla belgelediler.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.