Çiçek kardeşliğiyle ile farklı kültürler buluşuyor ve kaynaşıyor

KIRŞEHİR/Kaman Yenihayat Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Ramadan MIHÇI ve öğrencileri katıldıkları "Çiçek Kardeşliği" E-Twinning projesinde farklı kültürler birbiriyle buluşuyor.

KIRŞEHİR/Kaman- Yenihayat Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Ramadan MIHÇI ve öğrencileri katıldıkları "Çiçek Kardeşliği" E-Twinning projesinde farklı kültürler birbiriyle buluşuyor.
KIRŞEHİR/Kaman Yenihayat Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Ramadan MIHÇI ve öğrencileri çiçek kardeşliği projesi ile Trabzon,Kocaeli,Gaziantep ve Bitlis illeri ile çiçek tohumu paylaşımı yapılmış ve tohumlarla birlikte gönderilen mektuplarla kültürler arası etkileşim sağlanmıştır. Aralık ayında okulumuz 5.sınıf öğrencileri tarafından Gaziantep Yavuzeli İmam Hatip Ortaokuluna gönderilmiş olan çiçek tohumları ve mektuplarının karşılığı gelmiştir. Gaziantep Yavuzeli İmam Hatip Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Nuran SARI öğretmenimize çalışmaya verdiği destek ve katkıdan dolayı öğrencilerimiz adına teşekkür ederiz. Bu şekilde projenin ilk basamağı tamamlanmış oldu.

Bizlere destek olmak ve çalışmalarımızı takip etmek için:
http://kamanyenihayat.meb.k12.tr/
KANALI: Yaşam

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.