İnegöl Kırcalı MTAL'den "EBA teşekkür sergisi

İnegöl Salih İ. Kırcalı MTAL'in okul faaliyetleri ve başarılarını yayımlayarak kamuoyunun bilgilenmesini sağlayan Bakanlığımızın eğitim portalı EBA' ya Teşekkür Etkinliği düzenleyen okul müdürü, Kültür Edebiyat Kulübü öğretmeni A.Metin Kürümoğlu ve öğrencileri etkinlik sonrası EBA'da yayımlanan haberleri de içeren "EBA'ya Teşekkür Sergisi" açtı.

BURSA-İnegöl Salih İ. Kırcalı MTAL'in okul faaliyetleri ve başarılarını yayımlayarak kamuoyunun bilgilenmesini sağlayan Bakanlığımızın eğitim portalı EBA' ya Teşekkür Etkinliği düzenleyen okul müdürü, Kültür Edebiyat Kulübü öğretmeni A.Metin Kürümoğlu ve öğrencileri etkinlik sonrası EBA'da yayımlanan haberleri de içeren "EBA'ya Teşekkür Sergisi" açtı.
Serginin açılışında konuşan Okul Müdürü Abdurrahim Mercan: “Okul olarak Türkiye, ilçe ve ilde yapılan yarışmalara katılarak okulumuzu temsil ediyoruz. İnegöl Salih İbrahim Kırcalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nin İnegöl’de, Bursa’da ve Türkiye çapında yapılan yarışmalarda sürekli dereceye girmesi bizler için mutluluk kaynağı. Edebiyat öğretmenimiz A.Metin Kürümoğlu'nun danışmanlığında gerçekleştirdiğimiz kültürel yarışmalarda son beş yılda yüzü aşkın derece aldık . Bu derecelerimiz Türkiye birincilik ve ikinciliği, Türkiye finalleri,Bursa ve İnegöl dereceleri olarak sıralanabilir. Bu başarılarımızın duyurulmasında EBA'nın okulumuza büyük katkısı olmuştur. Bu nedenle geçtiğimiz günlerde "EBA'ya Teşekkür Etkinliği" düzenlemiştik. Şimdide bu etkinliğin devamı niteliğinde "EBA'ya Teşekkür Sergisi" açıyoruz. Başarılarımızda bize katkı sağlayan Bakanlığımıza, EBA'ya ve öğrencilerimize danışmanlık yapan edebiyat öğretmenimize teşekkür ederim.” dedi.
Öğrencileri yarışmalara hazırlayan edebiyat öğretmeni A.Metin Kürümoğlu ise: “Bu yarışmalara öğrencilerimizi sosyalleştirmek ve hayata hazırlamak amacıyla katıyoruz. Son beş yılda yüzü aşkın derece aldık. Aldığımız dereceleri bürokratik sorunlardan dolayı yazılı ve görsel basında yayımlatamadığımız oluyor. Bu noktada Bakanlığımız imdadımıza EBA ile yetişiyor ve başarılarımızı duyurma imkanı sağlıyor. Aynı zamanda başarılı öğrenci ve öğretmenlerimizin tanıtılmasına ve motivasyonuna katkı sağlıyor. Biz de bu desteklerinden dolayı EBA'ya teşekkür etkinliğiyle "Teşekkür Sergisi" düzenledik. Öğretmen ve öğrencilerimizin motivasyonuna katkılarından dolayı Bakanlığımız ve Eba'ya çok teşekkür ederim." dedi.
KANALI: Duyuru
  • Emeği geçenleri kutlarım.Başarılarınızın devamını dilerim.
  • Başarılarımızı tebrik eden tüm değerli idareci, öğretmen ve öğrenci kardeşlerimize çok teşekkür ederiz. Sevgilerimizle...

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.