Çekerek Şehit Hüseyin Kayacı İ. H. Ortaokulu e-twinning Değerli Öyküler projesinde

Yozgat / Çekerek Şehit Hüseyin Kayacı İmam Hatip Ortaokulu 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında 62 farklı ilden 62 farklı okulun katılımıyla gerçekleştirilecek bir e twinning projesi olan Değerli Öyküler'e katıldı. Konu ile ilgili çalışmalar tüm yoğunluğuyla devam ediyor

YOZGAT- Çekerek Şehit Hüseyin Kayacı İmam Hatip Ortaokulu Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Çiğdem ÇELİK tarafından yürütülen Değerli Öyküler e-Twinning projesine okulumuz da katıldı.
Proje kapsamında belirlenen sevgi, saygı, hoşgörü, adalet, yardımlaşma vb. değerler, öyküleştirilerek kitap haline getirilecek ve bu sayede hedef kitlemiz olan öğrencilerimiz bir yandan değerleriyle bütünleşip bilinçlenecek, diğer yandan öğrencilerimizin yazma becerilerinin geliştirilmesi sağlanacaktır.
Proje sayesinde bir öğrencimizin ülke çapında yayınlanan bir kitapta eseri olacağı gibi ilçemiz ve okulumuzun da tanıtımı yapılacaktır. Türkiye'nin 62 ilindeki okulların katılımıyla yürütülen projenin, 2017-2018 Eğitim -Öğretim yılı sonunda ortak olarak çıkarılacak "Değerli Öyküler" kitabıyla noktalanması bekleniyor.
KANALI: Kültür/Sanat
  • Toplumsal bütünlüğümüzü ayakta tutacak olan en önemli faktör şüphesiz ki değerlerimiz dir, ne güzel ele almışsınız, çalışmalarınızda başarılar dilerim sayın öğretmenim.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.