O'nun İzinde

Konya Selçuklu Cahit Zarifoğlu İlkokulu 2-J sınıfı olarak 2017-2018 eğitim-öğretim yılında Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü daha iyi tanımak ve anlamak için eTwinnig projesi olan "O'nun İzinde" projesine katıldık.

KONYA-Kuruculuğunu Özel Toros İlkokulu Erol Odabaşı ve Fatih Temiz İlkokulu, Samsun'dan Şenol Şenyer'in üstlendiği proje, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün doğumundan itibaren geçtiği ve iz bıraktığı mekânları, şehirleri, ülkeleri takip ederek öğrenim hayatı, milli mücadele yılları, kişisel özellikleri, bilim ve teknik anlayışı, anıları, Cumhuriyet yönetimine verdiği önem, 10 Kasım’ın, 23 Nisan’ın, 19 Mayıs’ın anlam ve önemi üzerinde durularak Mustafa Kemal Atatürk'ü öğrencilerimize tanıtmayı, anlatmayı ve onu yaşatmayı hedeflemektedir.
Biz de Konya Selçuklu Cahit Zarifoğlu İlkokulu 2-J sınıfı olarak "O'nun İzinde" adlı eTwinning projesinin uygulama sürecinde yapılacak olan etkinliklere katkılar sağlıyoruz. O'nun İzinde projesinin üyeleri olarak 2017-2018 eğitim öğretim yılında farklı etkinliklerle çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek.
KANALI: Etkinlik
  • Tebrikler hocanım, sizin ve öğrencilerinizin yapacağı çalışmalar O'nun İzinde projesine zenginlik verecektir.
  • teşekkür ederim Erol Hocam

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.