Trabzon Bilgi Kaynağı EBA (BİKEBA) proje toplantıları sona erdi

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Bilgi Kaynağı EBA (BİKEBA) Projesi kapsamında, 18 Aralık 2017 - 4 Ocak 2018 tarihi arasında ilimizdeki tüm ortaokul ve lise müdürleri ile öğretmenlerinin katılımıyla 18 ilçeye yönelik branş bazlı EBA ve BİKEBA Projesi bilgilendirme toplantıları yapıldı.

TRABZON-Milli Eğitim Bakanlığının, eğitim sistemindeki teknoloji destekli dönüşümde bilgi kaynağı olarak merkeze aldığı Türkiye nin Eğitim Portalı EBA daki yenilikleri, tüm ilçelerimizdeki branş öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz ile Bilgi Kaynağı EBA (BİKEBA) projemiz kapsamında paylaştık.
Bilgilendirme toplantılarımız ile 8 ilçemizde toplantı merkezi olarak belirlediğimiz okullarımızda, 11 gün boyunca 149 oturumda 14 branştan 4383 öğretmenimize ve 11 oturumda 267 idarecimize ulaşmış bulunmaktayız. Bu çalışmamızda 37 Fatih Projesi Eğitmeni görev alarak öğretmenlerimize bilgilendirme yapmıştır.

Bilgi Kaynağı EBA (BİKEBA) Projesine; ikinci dönem öncelikle istekli öğretmenlerle beraber EBA içerik üretimi ve yüklenmesine yönelik çalışmalarla devam edilecektir.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.