EDEP projesi kapsamında veli ziyaretlerimiz devam ediyor

Adıyaman İli Tut İlçesi Boyundere İlkoklu'nda EDEP PROJESİ Kapsamında Eğitim öğretim sürecinin olmazsa olmazı olan velilerimizi evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Adıyaman İli Tut İlçesi Boyundere Köyü İlkokulu Eğitim öğretim sürecinin olmazsa olmazı olan velilerimizi evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğünün başlatmış olduğu EDEP Projesi Kapsamında Okulumuzda görevli tüm öğretmenlerimiz belli bir takvim dâhilinde her dönem en az bir kez öğrenci velilerimizi evlerinde ziyaret ediyorlar. Bu yıl en son okulumuz 2/A sınıf Öğretmeni Ahmet Faruk ULUŞIK ve 4/A sınıfı öğretmeni Üzeyir ERGÜL ile birlikte öğrenci velilerini ziyaret ettiler. Öğrencilerin durumu ve okul ile ilgili fikir alışverişinin olduğu ziyaret renkli anlara da sahne oldu.
Öğrenci velileri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek öğretmenlere ikramlarda bulundular.
Okul Müdürü Ömer ERGİN ziyaretlerin eğitim öğretim sürecini olumlu yönde etkilediğini belirterek gerek okul içerisinde yapılan etkinlerde gerekse de okul dışı etkinliklerinde velilerimizin yanımızda olduğunu bilmek bizler için mutluluk kaynağı olmaktadır.
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.